O krmive

Dog’s Chef

V kompletnom krmive značky Dog’s Chef Vám prinášame špičkovú kvalitu použitých surovín, optimálny pomer výživových látok, a samozrejmosťou je absencia chemickej konzervácie a stabilizácie.

Príbeh značky Dog’s Chef sa začal písať oveľa skôr ako sme samotnú značku uviedli v roku 2019 na trh. Dlhoročne sa venujeme dovozu a distribúcii krmív najvyššej kvality na Slovensko, začínali sme s BarkingHeads a pokračovali s Carneeval. Bohužiaľ negatívna skúsenosť s dodávateľmi nás priviedla na myšlienku vlastnej produkcie s istotou kontroly nad celým reťazcom a tým schopnosťou garantovať špičkové služby svojim zákazníkom. Pôvod krmiva nieje náhoda, Anglická spoločnosť GA Pet Food Partners Ltd. rokmi dokazuje, že patrí k technologickej a kvalitatívnej špičke v produkcii suchých krmív, systém kontroly a vysoké nároky na použité suroviny zabezpečujú najvyššiu kvalitu produkcie.

Sme radi, že voľbu produkcie z GA nám potvrdzujete neustále rastúcim záujmom a zároveň vysokou spokojnosťou.

GARDEN PARTY

Na základe požiadavky a kritérií dodávame chovateľom vybrané produkty z ponuky GA Pet Food Partners. Po viac ako roku nás veľmi pozitívna skúsenosť priviedla k myšlienke uvedenia týchto receptúr širokej verejnosti ako samostatnej produktovej línie s vlastnou identitou „GARDEN PARTY“.   Veríme, že doterajšie skúsenosti budú potvrdené aj Vašou spokojnosťou.

NATURE DIET

A do tretice, takisto na základe Vašich pripomienok resp. želania prinášame alternatívu k Dog’s Chef vo forme kompletného vlhkého krmiva najvyššej kvality. Kvalita a zloženie krmiva umožňuje alternovať Dog’s Chef v prípadoch kde nastáva takáto požiadavka bez rizika negatívnych vplivov nutrične nevyváženej stravy. Krmivo vo forme paté, ale aj ponuka skvelých pamlskov je z produkcie Anglickej spoločnosti Naturediet Pet Foods Ltd. .