Dog’s Chef Roasted Scottish Beef with Carrots SMALL BREED ACTIVE DOGS

Grain Free krmivo pre dospelé psy malých plemien v záťaži

Kúpiť online

Vymazať

alebo

Zoznam predajcov
Dog’s Chef Roasted Scottish Beef with Carrots SMALL BREED ACTIVE DOGS

Extra porcia hovädzieho mäsa zo škótskych pastvín v spojení so skvelou zeleninou je chutnou kombináciou pre najnáročnejších psích vytrvalcov.

Hovädzina je veľmi výživná, ľahko stráviteľná s nízkym obsahom tukov a zároveň bohatým zdrojom kvalitnej bielkoviny. So svojim vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín a minerálov prospieva k zlepšeniu imunity a zníženiu rizika kardiovaskulárnych ochorení. V spojení s vitamínmi a antioxidantami nabitou zeleninou je táto receptúra veľmi zdravou a chutnou hypoalergénnou voľbou pre náročného psieho šampióna. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré sú nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru, čím udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. A  samozrejme pre športovcov nepostrádateľný komplex kĺbnej výživy pre pohybový aparát v perfektnej kondícii dodáva tomuto krmivu punc špičkového produktu.

Produkt je vyrobený unikátnou technológiou Freshtrusion® , kde proces spracovania prebieha pri teplote len 82 °C a tým zachováva najvyššiu výživovu hodnotu surovín, ktoré boli vo výrobe aplikované v čerstvom stave.

 • 500 g
  7,20 €
  2 kg
  21,80 €
  6 kg
  55,00 €
  12 kg
  94,00 €
 • Hovädzie 65% (čerstvo pripravené hovädzie mäso 35%, sušené hovädzie mäso 25%, hovädzí tuk 5%), Sladké zemiaky, Fazuľa, Repná dreň, Mrkva, Zelená fazuľka, Karfiol, Cuketa, Rajčiak, Minerály, Doplnok omega 3, Fruktooligosacharidy FOS (192mg/kg), Glukosamín (170 mg/kg), Metylsulfonylmetán - MSM (170 mg/kg), Chondroitín sulfát (125 mg/kg), Mananoligosacharidy MOS (48 mg/kg), Extrakt z olív.

  Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

 • Analytické zložky

  surová bielkovina 36%, surový olej a tuky 18%, surová vláknina 4%, surový popol 6,5%, vlhkosť 8%, *NFE 27,5%, vápnik 1,2%, fosfor 0,9%, omega3 0,8%, omega6 1,3%, kolagén 14%.

  *NFE - ceľkový podiel sacharidov

  Metabolizovateľná energia: 391 kcal/100g

  Doplnkové látky na 1kg

  vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ.

  Stopové prvky na 1kg

  monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,6 mg.

 • Váha psa Gramov na deň
  1 - 3 kg 25 - 55
  3 - 5 kg 55 - 80
  5 - 7 kg 80 - 100
  7 - 10 kg 100 - 135
  Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa.
 • Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov.

  Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny.

  Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

  Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.


Dog’s Chef Roasted Scottish Beef with Carrots SMALL BREED ACTIVE DOGS